Мастер НЕЛИНЕЙНЫХ процессов. (avramenko_konst) wrote,
Мастер НЕЛИНЕЙНЫХ процессов.
avramenko_konst

Турчинов остановил постановление о референдуме в Крыму: Это преступление против государства /Видео/

Оригинал взят у v_n_zb в Турчинов остановил постановление о референдуме в Крыму: Это преступление против государства /Видео/
.
Спикер Верховной Рады Украины, и.о. Президента Украины Александр Турчинов обратился к украинскому народу в связи с ситуацией в Автономной Республике Крым.

В своем обращении Турчинов объявил, что решение ВР Крыма о проведении референдума по присоединению к России нелегитимно, и он его приостанавливает.

Также он добавил, что Верховная Рада будет инициировать роспуск парламента Крыма.


Текст обращения спикера Верховной Рады Украины, и.о. Президента Украины Александра Турчинова на языке оригинала:

"Верховна Рада Криму, яка повністю контролюється військовими Збройних Сил Російської Федерації, прийняла незаконне рішення про проведення референдуму. Референдуму в Криму з питання: «Чи виступаєте ви за входження Криму до складу Російської Федерації?».

Це рішення є нелегітимним та нікчемним.

Воно протирічить волі українського народу та інтересам громадян, які проживають у Автономній Республіці Крим. Територія України в межах визнаних усім світом кордонів є недоторканною і суверенною.

Відповідно до 73 статті Конституції України, виключно, я підкреслюю, виключно всеукраїнським референдумом можуть розглядатися питання, пов'язані з кордонами та зміною території України.

До речі, провести навіть місцевий, кримський, референдум за десять днів неможливо. Тому це не є референдум. Це буде фарс, це буде фальш, це буде злочин проти держави, який організували військові Російської Федерації.

Відповідно до наданих мені повноважень я зупинив рішення Парламенту Криму.

Верховна Рада України буде ініціювати розпуск Парламенту Автономної Республіки Крим. Ми захистимо недоторканність нашої території. Ми захистимо суверенність нашої країни.

Я переконаний, що і громадяни України, які проживають на території Криму, будуть усіляко цьому сприяти"..

Subscribe
Buy for 100 tokens
***
...
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments