Мастер НЕЛИНЕЙНЫХ процессов. (avramenko_konst) wrote,
Мастер НЕЛИНЕЙНЫХ процессов.
avramenko_konst

Чому путіну так важливо, щоб Андрій Білецький (комбат «Азова») потрапив до ВРУ

Оригинал взят у konung_ogin в Чому путіну так важливо, щоб Андрій Білецький (комбат «Азова») потрапив до ВРУ
Націонал-більшовизм в Україні отримав поширення приблизно в той же час, що і в Росії. Найбільш сильні групи націонал-більшовиків сформувалися в Харкові, який є "малою батьківщиною" ідеолога цього руху Едуарда Лимонова (Савенко). Офіційного статусу вони, зрозуміло, не отримали. Антиукраїнський характер націонал-більшовизму привів до серйозного тертя між його прибічниками і українськими спецслужбами, що привело до фактичної заборони діяльності націонал-більшовицьких організацій, що пішли в підпілля. Єдина група, яка веде більш-менш активну діяльність і відкрито сповідує свою ідеологію збереглася в Харкові. Націонал-більшовики в Україні до початку XXI століття почали сповідувати анархічні "ідеали Нестора Махно і Гуляйпольської  республіки".
Де ж поділися ці націонал-більшовики? Громадяни України знають цих активістів у вигляді розпіареного владою аваківського батальйона «Азов», вони ж «нові праві», вони ж прихильники Третього Шляху (у фашизмі – проміжна позиція між крайніми правими і крайніми лівими), вони ж Соціал-Націоналістична Асамблея (СNА). Комбат «Азова» Андрій Білецький називає себе «білим вождем».

Який же зв’язок між націонал-більшовиками і білим расизмом?
Ідеологія сучасних «нових правих» була доповнена ідеями, які розроблялися ще при Радянському Союзі. Це теорія сакральної легітимації геополітичної місії Росії у справі інтеграції Євразії. Її заснували на легендах про Шамбалу, Аггарту, Полярну Гору, Гіперборею, легенду про Чингізхана як «білого царя» нащадка «білого духа», арійство, в решті решт релігійна складова була доповнена неорелігією Білого Братства ЮСМАЛОС з його теософським культом РА (РА-Сонце – РАСА – РАСея).  Марина Цвігун, вона ж Марія Деві Христос, вона ж Вікторія ПреобРАженська - офіційний лідер та засновник Білого Братства, - навчає, що "светорусы соберутся в расу", "Ра - давньоведичне ім'я Єдиного бога, світло, абсолют, джерело", "людина, рус, арій був наповнений великою могутністю", "Нині тільки мова символів та наша рідна  російська мова зберегла сакраментальну інформацію для людини розумної, для Просвітлених".
Так націонал-більшовики нового типу перетворилися на білих РАсистів, збирачів білої РАси.
 «Геополітичною» складовою займалися Олександр Дугін, Гейдар Джемаль і ще ряд діячів контркультури і альтернативної політики, які перевели білогвардейщину, європейський фашизм і сталінський більшовизм в модні терміни "нових правих". Ці діячі вийшли з кружка естетичних некрофілів-садистів Юрія Мамлєєва, автора сучасної національно-патріотичної ідеї Росії, оспівувача Святої Русі. Його найвідоміший роман "Шатуны" - вінець сучасної збоченої православної думки. Можна не дивуватися садизму росіян і жителів Східної України, у яких мізки промиті проросійською пропагандою. На думку головного ідеолога РФ, вбиваючи повільно і з садизмом, ці некрофільні естети подібні до богів, тіло жертви - усього лише сміття потойбічного світу. Серед так званих «ведичних арійських рідновірів» велику популярність має некрофільно-педерастичне вчення Велеслава (Илья Черкасов), яке є ідеологічною калькою цих «Шатунів».
Звичайно, основна маса віруючих сприйняла тільки «арійство», про інше вони навіть не здогадуються. Спеціаліст з новітніх релігій професор Анатолий Колодний вважає, що «Арійство» є своєрідною контрідеєю із збереження Росії щодо культивованого нині російською владою ортодоксально-християнського слов'янства. Російське рідновір'я у вигляді арійської теорії, що так нахабно нав'язується нашим громадянам, насправді не є релігійним вченням, а політичною концепцією збереження Росії як центру східнослов'янського світу та як неподільної імперії».
В 2008 році починається активна діяльність СNА у зв’язці з «Братством» провокатора Зями Корчинського. Спонсором-«смотрящім» проекту є Юрій Збітнєв, який разом з Медведчуком стояв у колиски СДПУ. Збітнєв позиціонує себе націоналістом, при цьому розробив карту Української Федеративної Республіки. Його сепаратистські статті публікуються на українофобських сайтах, з якими він дружить, а прихильники СNА роблять вигляд, що цього не помічають. Зараз Збітнєв показово дистанціюється від СNА, але це не заважає йому утворювати нові проекти із «соц-нациками».

Не дивує дружба СNА з радикальним православним провокатором  Корчинським, організатором псевдоправославної секти, який публічно закликає знищити усі давні язичницькі святині. До речі, Зяма Корчинський – постійний  учасник навчань російських націоналістів на форумі «Селігер». На цьому заході, який курують особисто «сірий кардинал Кремля» Сурков (який і увів Корчинського у російську політику) та Путін, він навчає молодих рашистів боротися з «кольоровими революціями». Корчинський особисто спілкувався з Сурковим, для нього відкриті двері найвищих кабінетів. Його проекти «Братство» і «Соборна Україна» орієнтовані на «руських патріотів». До речі, дружина Корчинського йде до ВРУ за списком Ляшка.  Білі расисти нібито пропагують рідну слов’янську віру. Насправді любов учасників СNА до давньої віри є удаваною – у рамках одного із своїх проектів «Ідея нації» вони поширюють зображення тризуба з хрестом та написом «З нами бог!».  Який саме бог мається на увазі можна здогадатися. За усю свою діяльність СNА нічого не зробила для відродження рідного язичницького культу – все обмежується РА-Сонцем (у логотипі батальйону «Азова» використаний характерний російський коловрат, який має нагадувати усім сонце).
СNА називає Харків столицею українського націоналізму, але чомусь на харківські акції проти сепаратистів вони не ходять. Сам «білий вождь» Білецький «окучує» київських виборців. Білі расисти  відзначилися  провокаційними акціями у Києві. Наприклад, вночі з 6-го на 7-ме липня СNА /«Азов» цілим автобусом приїхали на Майдан і в масках чіплялися до майданівців. Тієї ночі вони накинулися на майданівця грузинської національності у кафе з вигуками, що він ніггер. Тоді майданівці ледь відбилися від їх атаки.  «Азов»/СНА навіть намагалися пропіаритися на цій події.
Ще з часів Майдана майданівці дуже погано ставляться до представників СNА, бо ті не раз показували свою провокативну  сутність.
Коли речники від влади та ЗМІ агресивно піарять «Азов» та особливо комбата «Азова» Андрюшу Білецького, громадськості не кажуть про ідеологічні засади організації, яку представляє цей самий Білецький. Між іншим, яким чином історик став командиром батальйону? Випадково не вистачило фахового військового? Чи для піар-кампанії і так зійде? Хто там буде загострювати на цьому увагу?
Споживачі українських телевізійних новин та сайтів новин не знають, що за створеною гарною картинкою «героїв» «Азова»\СNА ховаються антисеміти (але їх чомусь зовсім не турбує той факт, що фінансову підтримку вони отримують від іудейського капіталу), білі расисти, фактично симпатики путинського євразійства, які вважають своєю місією розвал ЄС та очищення європейських країн від «загниваючого» лібералізма. У свою чергу замість лібералізму пропагандисти СNА пропонують світу анархізм. Проблематикою і науковим обґрунтуванням анархізму займається Олена Семеняка, вона ж перекладає і поширює  у європейських країнах пропагандистські публікацій про білих расистів СNА. Не секрет, що путін вже давно вкладає гроші в підкуп різних політичних груп Західної і Східної Європи. Він купує політиків оптом і в роздріб, намагаючись створити собі потужну п’яту колону. Так і з’явився у Європі на «старих правих» і «нових правих» (євразійців). Типовим представником європейських «нових правих» можна назвати терориста Брейвіка, який багато разів бував у Росії і просто таки закоханий у фюрера путіна. Анархістами Росія прагне  фрагментувати суспільства, перетворивши Україну та країни ЄС на села, подібні до африканських: члени громад будуть тихенько існувати, насолоджуючись своєю «самобутністю», не маючи жодної можливості впливати на розвиток цивілізації. А з плином часу різними способами Євразійський Союз приєднає ці території до себе. Саме зараз подібне відбувається в Україні, коли в наслідок реформ українське суспільство буде фрагментоване на територіальні громади. Це те саме «народовладдя», яке обіцяв нам Медведчук.
Послідовники і співчуваючі «нових правих» вірять у змову євреїв проти слов’ян: у їх групах постійно публікуються і обговорюються рашистські відео про страшних євреїв. Головний ворог України і всієї Європи, на думку нових правих, – США. Але у рашистів усе побудовано на брехні і омані, тому щирі патріоти без здивування сприйняли новину про те, що комбат «Азова»  Білецький – «білий вождь українців», антисеміт,  - увійшов до складу політради партії єврея Яценюка. Хто там буде перейматися думкою кількох сотень наївних скінхедів, яких новина про відкриту співпрацю Білецького з Яценюком трохи вразила. Їм відведена роль масовки для провокацій.
Чому нас не дивує раптова цьогорічна нетерпимість європейців до Степана Бандери? Цим літом його могилу у Мюнхені підірвали, а у Польщі хочуть знести пам’ятник. За що? Що він їм зробив? Це не випадково. Вже 2 роки діє проект СNА під назвою «Я – бандерівець», основна мета якого сварити жителів Східної України з жителями інших регіонів та створювати образ радикала-бандерівця. «Бандерівці» СNА (у побутовому житті вони майже всі російськомовні) демонструють радикалізм та непримиренність до «східняків», жорстоко висміюючи зубожілість їх існування у депресивному Донбасі. Звичайно, цей «бандерівський, западенський»  радикалізм демонструвався тим, над ким сміялися. Ось так і створили між українцями стіну непорозуміння та омани.

Спостерігаючи на діяльністю СNА, помітно, що наразі їх офіційна діяльність в основному орієнтована на зовнішнього, іноземного споживача. Робляться заяви, пропагандистські зображення, статті, які відразу видаються і англійською мовою. Інформація поширюється у вузькому колі расистів, монархістів і …неотроцкістів (!), бо вони ж і є справжні націонал-більшовики, навіть лозунги анті-фа і «нових правих» однакові. У іноземних прихильників білого расизма створюється враження бурної діяльності нових правих, а паралельно з цим рашистські пропагандисти та куплені Путіним європейські ЗМІ демонструють світу образ страшного фашиста-бандерівця із СNА.  Нікого не дивує, що «соц-нацики» умисно використовуть символіку Гітлера та дивізії SS Галичина, щоб у іноземців не було жодних сумнівів щодо того, що в Україні діють справжні українські фашисти. Символіку СNА та усіх їх проектів малює загадковий ідеологічний референт організації Однороженко, чия біографія починається з захисту дисертації. Знаєте, чому приховується, де він народився, здобув освіту? У Росії, там же він і отримував завдання від кремлівських політтехнологів.
Та сама РФ, повідомляючи про українських нацистів демонструє якісні фотографії та демотиватори із фашистами СNА, їх фашистська символіка детально смакується. Фашисти СNА - це така страшилка для росіян та усього світу, і, в принципі, це страшилка і для самих українців, тому що такі показушно агресивні нацисти лякають і адекватних патріотів України також.
Майже усі групи СNА ведуться російською мовою, при цьому вони стверджують, що навчать українців любити українську націю.
А ще Андруша Білецький був «політв’язнем»! СБУ затримало його за «екстремізм» проплачений російськими спецслужбами.
Для швайнфюрера путіна дуже важливо, щоб «білий вождь» Андрюша Білецький потрапив у Верховну Раду, тоді можна буде сказати усьому світу: «Дивіться, в Україні підняв голову фашизм! Вони обрали у Верховну Раду головного расиста – «білого вождя» Білецького! Українці небезпечні для усього світу!». Ніхто не скаже світу, що насправді люди голосували усього навсього за командира добровольчого батальйону пана Авакова.
Зверніть також увагу: Білецький не планує боротися з корупцією, йому це не потрібно, він оголошує війну і хрестовий похід по всій Європі.
Одне з останніх зображень, де СNА об'являє Реконкісту, новий хрестовий похід на Європу!!!

Це як розуміти? Виходячи з логіки того, що Білецький оголосив про початок хрестового похіду, він зараз укладе договір з Гіркіним і Бєсом, які теж оголосили про хрестовий похід на Європу, - і разом підуть штурмувати Київ? Офіційні мента пана Авакова, мабуть, закриють на це очі. До речі, зверніть увагу - Україна для Білецького - це не Русь! Вам це нічого не нагадує?Subscribe

Buy for 100 tokens
***
...
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments